Në ditën e tyre më të veçantë, Klea Huta dedikon një këngë dashurie për Elgitin

Në ditën e tyre më të veçantë, Klea Huta dedikon një këngë dashurie për Elgitin

Klea dhe Elgit

Moderatorja Klea Huta dhe këngëtari Elgit Doda kanë kurorëzuar mbrëmë dashurinë e tyre me martesë në një ambient përrallor në jug të Shqipërisë.

Një nga dasmat e shumëpritura të këtij sezoni, ajo e Elgitit dhe Kleas u mbajt dje në Livadh të Himarës, ku pjesëmarrës kanë qenë personazhe të njohur të showbizit dhe ekranit shqiptar.

Në dasmën e çiftit të njohur të këngëtarëve nuk kishte si të mungonte, muzika, hareja dhe dedikimet me këngë.

Këngëtarja Klea Huta, ka zgjedhur t’i bëjë një dedikim të veçantë dashurisë së saj duke e kënduar mbrëmë në dasmë.

Çifti kërcyen dhe kënduan së bashku, nën shoqërinë e qindra të ftuarve.

 

 

 

M.T//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Tiranë, përvetësoi 27 mijë euro nga kompania ku punonte, në pranga 34-vjeçari nga Shkodra

Tiranë, përvetësoi 27 mijë euro nga kompania ku punonte, në pranga 34-vjeçari nga Shkodra