De Biasi: Isha 1 cm larg Italisë, në
Tiranë “transformova” ujin në verë

De Biasi: Isha 1 cm larg Italisë, në<br />Tiranë “transformova” ujin në verë
Pas largimit nga kombëtarja kuqezi, trajneri italian Gianni De Biasi ka folur për mediat e vendit të tij për aventurën në Shqipëri.
 
Kam marrë kënaqësi të jashtëzakonshme, të ecje në Tiranë nënkuptonte të krahasoheshe me një personazh i cili transformoi ujin në verë dhe nuk e bëjnë të gjithë.
 
Megjithatë, të lësh zemrën dhe ndjesitë të vendosin nuk çon në zgjedhje të arsyetuara.
 
Isha një centimetër larg kombëtares italiane… Mëkat, pasi ka shumë të rinj interesantë
” deklaroi ai.
 
De Biasi u largua nga Shqipëria pas mbi 5 vitesh drejtim dhe suksesit, që e kualifikoi në Europian.


dy.b/shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

Luizi e quajti ‘moderatorja më seksi’, Fjoralba Ponari bën deklaratën e papritur për këngëtarin

Luizi e quajti ‘moderatorja më seksi’, Fjoralba Ponari bën deklaratën e papritur për këngëtarin