Dëbora zbardh edhe zonën e Bulqizës (VIDEO)

Edhe zona e Bulqizës është mbuluar nga dëbora mëngjesin e kësaj të diele.

Nga fotot  dhe videot e siguruara nga Report Tv duket se edhe rrugët janë të ngrira, por nuk ka shkaktuar bllokim të trafikut.

1609058534_bulqize.jpg


Lajmi kryesor:

Dëbora zbardh veriun e vendit! ARRSH: Qarkullimi pa zinxhirë në të gjitha akset! Përmbytje në portin e Vlorës! Pezullohen lundrimet (VIDEO)


E.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ngjarjet në Fier e Fushë Krujë, a jeni të shqetësuar nga situata e rendit dhe sigurisë publike?×

Lajmi i fundit

John

Aksident në Elbasan, motori përplas biçikletën, një i lënduar