‘Dëgjuan vetëm ulërimën e tij’, dëshmi tronditëse për 35-vjeçarin që u gjet i vdekur në një fushë me fytin e prerë! Viktima dyshohet shqiptar

‘Dëgjuan vetëm ulërimën e tij’,  dëshmi tronditëse për 35-vjeçarin që u gjet i vdekur në një fushë me fytin e prerë! Viktima dyshohet shqiptar

1664899424_ambulanca.JPG

Detajet e zbardhura lidhur me lidhje me aksidentin tragjik të ndodhur mëngjesin e së martës në Greqi janë shokuese. Sipas informacioneve të fundit, ngjarja ka ndodhur para syve të dëshmitarëve të cilët kanë njoftuar menjëherë autoritetet. 35-vjeçari, baba i dy fëmijëve, kishte dalë në terren për të kryer punë bujqësore. Në përpjekje për të pastruar ullinjtë, ai humbi ekuilibrin, si pasojë u rrëzua nga një pjerrësi dhe sharra elektrike me zinxhir që mbante i rrëshqiti nga duart duke i shkaktuar një plagë të thellë në qafë.


Lajmi kryesor:

E rëndë në Greqi, 35-vjeçari gjendet i vdekur me fytin e prerë me sharrë elektrike, dyshohet se është shqiptar! Dëshmitarët: Dëgjuam ulërimën e tij


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është bërë sa duhet për rininë në vendin tonë?×

Lajmi i fundit

Sot 8 Dhjetori 'Dita e Rinisë', 32 vjet nga Lëvizja Studentore që solli demokracinë

Sot 8 Dhjetori 'Dita e Rinisë', 32 vjet nga Lëvizja Studentore që solli demokracinë