Del emri, ja kush është shoferi 20-vjeçar që lëvizte me shpejtësi skëterrë, Audi ‘fluturoi’ nga mbikalimi dhe përfundoi në autostradë

Del emri, ja kush është shoferi 20-vjeçar që lëvizte me shpejtësi skëterrë, Audi ‘fluturoi’ nga mbikalimi dhe përfundoi në autostradë

1678383630_finalprojekt.00021116.Still022.jpg

Është identifikuar shoferi i makinës tip Audi, që ‘fluturoi’ nga mbikalimi i TEG-ut dhe ka përfunduar në autostradë duke u përplasur me një mjet tjetër. Shoferi 20-vjeçar është identifikuar si Klevis Ruçaj.

Ndërkohë është identifikuar edhe shoferi i mjetit tjetër ‘Hyndai’ që u përfshi në aksident, Qemal Kurti, 60 vjeç, dhe pasagjerja që udhëtonte me të Alda Kurti, 51 vjeç, e cila ndodhet në spital. Të dy ndodhen jashtë rrezikut për jetën, ndërsa 20-vjeçari ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.


Lajmi kryesor:

Aksident në afërsi të TEG, makina me shpejtësi të madhe 'fluturon' nga mbikalimi dhe përplaset me një mjet tjetër në autostradë! 3 viktima, 4 të plagosur (PAMJET e rënda)


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Finalja e Evropianit/ Spanja mund të vendosë rekorde të frikshme, Anglia do suksesin historik! Detajet e Berlinit

Finalja e Evropianit/ Spanja mund të vendosë rekorde të frikshme, Anglia do suksesin historik! Detajet e Berlinit