Del FOTO, momenti kur kamerat e sigurisë fiksuan autorin e vrasjes së Briken Sanajt

Del FOTO, momenti kur kamerat e sigurisë fiksuan autorin e vrasjes së Briken Sanajt

1669835521_finalprojekt.00051622.Still001.jpg

Ky është momenti që kamerat e sigurisë fiksuan autorin e vrasjes së Briken Sanajt, Vladimir (Valmir) Kola. Përmes pamjeve filmike në zonën ku ndodhi ngjarja, te Kodra e Diellit dhe dokumentimin me prova të tjera shkencore, policia mundi të zbardh ngjarjen. Atentati ndodhi mbrëmjen e 30 tetorit.


Lajmi kryesor:

Zbardhet vrasja e Briken Sanajt në Tiranë, në kërkim autori dhe 2 bashkëpunëtorët! 25-vjeçari nga Kosova shiti makinën që u përdor për ekzekutim


A.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ka politika frikë nga SPAK-u?×

Lajmi i fundit

E zuri korrenti në aksin Lezhë-Tiranë, ky është 43-vjeçari që humbi jetën (FOTO)

E zuri korrenti në aksin Lezhë-Tiranë, ky është 43-vjeçari që humbi jetën (FOTO)