Del FOTO nga masakra në Greqi, 5 nga viktimat u gjetën të vdekur në makinë, njëri jashtë tek dera

Del FOTO nga masakra në Greqi, 5 nga viktimat u gjetën të vdekur në makinë, njëri jashtë tek dera

1694451390_WhatsAppImage20230911at6.55.55PM.jpeg

Kjo është foto e makinës me viktimat brenda pas masakrës në Greqi, ku u qëlluan me breshëri plumbash.

Mediat greke shkruajnë se dyshohet se të gjithë viktimat janë shqiptarë dhe janë zënë në pritë nga një bandë rivale. Në vendngjarje janë gjetur 25 gëzhoja ndërsa autorët dyshohet janë larguar me një mjet të zi dhe një motor.

Mësohet se 5 viktima janë gjetur brenda në makinën me targa gjermane ndërsa njëri jashtë afër derës së makinës. Dyshohet se ka tentuar të largohet por nuk ka mundur. 

 


Lajmi kryesor:

Masakër në Greqi, ekzekutohen me pistoletë 6 persona! Mediat: Dyshohet se janë shqiptarë! Larje hesapesh mes bandave, u zbrazën mbi 20 plumba (FOTO + VIDEO)


SI.E./S.G/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    FSHF rinovon kontratën me trajnerin e Kombëtares Sylvinho, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

1/3 e listës së deputetëve e mbyllur, ironizon Sefa: Do shtohen bluzat ‘Free Berisha’ në treg

1/3 e listës së deputetëve e mbyllur, ironizon Sefa: Do shtohen bluzat ‘Free Berisha’ në treg