Del fotoja/ Kjo është makina në të cilën u ekzekutua Ridvan Ramazani në Shkodër, breshëri plumbash në xhama

Makina ne te cilen u ekzekutua Ridvan Ramazani

1606574965_makina.jpg

Kjo është fotoja e makinës në të cilën është ekzekutuar 46 vjeçari Ridvan Ramazani, me breshëri kallashnikovi pranë një pike karburanti në afërsi të fshatit Mushan të Shkodrës. 

Dy autorët  të cilët udhëtonin me motor të cilët kanë ekzekutuar Ramazanin teksa ai ndodhej në makinën e tij tip "BMW X5". Edhe nga fotoja e siguruar nga Report Tv, vihen re plumbat në xhama.

Pavarësisht se pika e karburantit ishte e pajisur me kamera sigurie, ato nuk funksiononin dhe nuk kanë arritur të regjistrojnë të gjithë skenën. Në vendngjarje janë gjetur gjithashtu 20 gëzhoja kallashnikovi.


Lajmi kryesor:

28 nëntori i përgjakshëm në Shkodër/ Ekzekutohet Ridvan Ramazani, arrestohen 3 persona! Dalin emrat e autorëve, vëllezërit lidhje me ekzekutuesin e efektivit Ujka dhe Ibrahim Licin


E.M./Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që kandidatët për deputetë të jenë nga e njëjta zonë ku caktohen?×

Lajmi i fundit

John

HEC-i në Maqedoninë e Veriut po than Ohrin! Eksperti: Liqeni është tërhequr 1 m nga bregu, duhet ndërhyrë urgjentisht