Del video e 35-vjeçarit pasi vrau gruan në oborrin e spitalit, 1 orë para se ta qëllonte për vdekje bleu ilaçe për dhimbje koke

Del video e 35-vjeçarit pasi vrau gruan në oborrin e spitalit, 1 orë para se ta qëllonte për vdekje bleu ilaçe për dhimbje koke

Sokol Halili i ka dhënë fund jetës ditën e sotme, dy ditë pasi vrau gruan e tij shtatzënë 35-vjeçaren Hamide Magashi. Indeksonline ka publikuar një video të Sokol Halilit pak orë pasi kreu vrasjen e gruas në oborrin e spitalit. Ai është parë në dalje të Suharekës.

Halili ka qenë i veshur me të zeza dhe me kapelë në kokë. Sipas Indeks, Halili ka bërë lëvizje të shpeshta rreth spitalit para se të kryente vrasjen. Rreth një orë para vrasjes së grua, Halili kishte ndaluar në faramaci dhe kishte marrë ilaçe për dhimbjen e kokës.


Lajmi kryesor:

Ekzekutoi gruan e tij shtatzënë në maternitetin e Kosovës, vret veten 31-vjeçari! Zbardhet letra e lamtumirës që la për prindërit: Ja pse e vrava


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Berisha do të pyetet për çështjen Gërdeci?×

Lajmi i fundit

Kush janë dy vëllezërit që u plagosen me thikë në Burrel (EMRAT)

Kush janë dy vëllezërit që u plagosen me thikë në Burrel (EMRAT)