Del VIDEO/ Ja performanca e plotë e Ronela Hajatit në Eurovision! Për pak minuta merr mbi 100 mijë klikime në Youtube

Ronela Hajati ka përfunduar performancën e saj në Eurovision me këngën e saj "Sekret", ku nga video zyrtare e hedhur këngëtarja shqiptare ka marrë mbi 100 mijë klikime në vetëm pak minuta. Mbi 250 komente kanë vlerësuar performancën e këngëtares shqiptare.


Lajmi kryesor:

'Sekreti' i Ronela Hajatit nuk shkon në finalen e Eurovision! Ja lista e plotë e 10 shteteve të kualifikuara (VIDEO)


B.K./SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sulmi në Veri të Kosovës, a rrezikohet një konflikt në rajon?×

Lajmi i fundit

Gjermania do të forcojë kontrollet kufitare me Poloninë dhe Çekinë

Gjermania do të forcojë kontrollet kufitare me Poloninë dhe Çekinë