Report Tv siguron VIDEO-n e aksidentit tragjik, momenti kur 20-vjeçari me shpejtësi skëterrë ‘fluturon’ nga mbikalimi i TEG-ut në autostradë! Shpëton mrekullisht Benzi

Është publikuar video e momentit kur 20-vjeçari me shpejtësi skëterrë ka humbur kontrollin e mjetit dhe thyen barrierat mbrojtëse të mbikalimit te TEG-u dhe përfundon në autostradë. Siç, shihet edhe nga video që ka siguruar Report Tv, 20-vjeçari ka qenë me shpejtësi skëterrë dhe nuk ka marë rrethin tek mbikalimi, por ka ecur drejtë. Një Benz aty pranë ka shpëtuar mrekullisht.


Lajmi kryesor:

Aksidenti me 3 viktima, 20-vjeçari që drejtonte ‘Audi-n’ i gjobitur 5 herë në 5 muaj! Report Tv siguron VIDEO-n kur mjeti 'fluturon' nga mbikalimi i TEG-ut


SI.E./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Shtypi gjerman mbi Kosovën:

Shtypi gjerman mbi Kosovën: "Një shkëndijë e kontrolli humb"