Gjendet pas disa orësh kërkime 67-vjeçari në Delvinë, kishte rënë në përrua e ishte izoluar

Gjendet pas disa orësh kërkime 67-vjeçari në Delvinë, kishte rënë në përrua e ishte izoluar

Seit Murto

DELVINË- Seit Murto, i moshuari i cili rezultonte i humbur që prej pasdites së djeshme është gjetur mbrëmjen e kësaj të hëne.

Report Tv ka mësuar se 67-vjeçari ishte rrëzuar në një përrua në periferi të qytetit të Delvinës dhe ka mbetur i izoluar, duke kaluar natën në temperatura deri në -5 gradë.

Pas kërkimeve të të afërmve dhe banorëve të tjerë të Delvinës, mesditën e sotme ai është gjetur në përrua, aty ku kishte rënë dhe ishte goditur, por fatmirësisht në gjendje të mirë shëndetësore.

Rendit zhvillimet sipas orarit:
Ora 18:50
Familja e denoncoi të zhdukur, gjendet 67-vjeçari! Ishte rënë në përrua dhe ishte izoluar

1675705918_625117c816994b65b141d5ceca0b50e1.jpg

Seit Murto, i moshuari i cili rezultonte i humbur që prej pasdites së djeshme është gjetur. 67-vjeçari ishte rrëzuar në një përrua në periferi të qytetit të Delvinës dhe ka mbetur i izoluar

SI.E./B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Nën sytë e vëzhguesve të Interit, Ernest Muçi jep asist fantastik në Poloni

VIDEO/ Nën sytë e vëzhguesve të Interit, Ernest Muçi jep asist fantastik në Poloni