Depozitë 2-vjeçare nga Fibank – një mundësi e favorshme investimi

Depozitë 2-vjeçare nga Fibank – një mundësi e favorshme investimi

Foto ilustruese

Nëse dëshironi interesin më të mirë për depozitën tuaj, oferta e Depozitës 2-vjeçare nga Fibank është mundësia më e përshtatshme për ju. Përveç interesit të lartë 2,5% në Lekë kjo ofertë përfshin edhe avantazhe të tjera. Interesi paguhet në fund të çdo viti, 2 herë gjatë afatit të depozitës dhe është fiks për të gjithë periudhën. Nuk kërkohet shumë minimale për hapjen e kësaj depozite dhe ky interes përfitohet për çfarëdolloj shume.

Depozita 2-vjeçare nga Fibank është një mundësi e favorshme investimi me një afat optimal për një depozitë me afat të mbyllur. Ndërkohe që me llogarinë e Kursimeve Super klienti përfiton fleksibilitetin më të lartë, me këtë depozitë relativisht afatgjatë, Fibank ofron interesa të larta dhe avantazhe të tjera pozitive për depozituesit që preferojnë të kenë një kontratë fikse.

Fibank ofron nje variacion të gjerë opsionesh të depozitimit të parave me interesa që shkojnë deri në 5% në Lekë & 3.5 në Euro dhe ka krijuar një gamë produktesh inovative që synojnë gjithmonë të kombinojnë elementët më të mirë për një eksperiencë të shkëlqyer të klientëve.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Vrasja në Rrëshen, policia ngre pika kontrolli për arrestimin e autorëve

Vrasja në Rrëshen, policia ngre pika kontrolli për arrestimin e autorëve