Dëshmia mes lotësh i djalit që gjeti prindërit e vdekur: Jam në mes 4 rrugëve, dua ndihmë nga Zoti

Djali i çiftit Rrasa, Leonard Rrasa, 21 vjeç, ka mbetur pa fjalë kur ka gjetur të dy prindërit e tij të vdekur të larë në gjakë, në banesën e tyre. Mes lotësh dhe i tronditur, gjithçka që mund të nxirrte nga goja ishte vetëm se kishte mbetur në mes të rrugës.

Unë kam qenë për kafe, më lajmëruan në telefon… Ju lutem unë dua ndihmë nga Zoti, unë jam mes të rrugës…” ishin fjalët e pakta të djalit.


Lajmi kryesor:

Divjakë/ Burri vret gruan me armë gjahu dhe më pas veten! Si i zbuloi djali prindërit e vdekur në banesë! Xhaxhai i tij pasi dëgjoi krismat: Çohu nga kafja dhe ik urgjent te shtëpia


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ngjarjet në Fier e Fushë Krujë, a jeni të shqetësuar nga situata e rendit dhe sigurisë publike?×

Lajmi i fundit

John

Agjencia e Kombeve të Bashkuara për motin ngre alarmin për efektin serë: Do të shkaktojë vuajtje për qindra apo mijëra vitet e ardhshme