Dështim i paralajmëruar i 'Final 4', në Skënderbeu - Vllaznia tifozët braktisin skuadrat

Dështim i paralajmëruar i 'Final 4', në Skënderbeu - Vllaznia tifozët braktisin skuadrat

Filimi i Skënderbeu - Vllaznia


Në 19:00 në 'Air Albania' nisi Skënderbeu - Vllaznia, finalja për vendin e tretë dhe të katërt në Superligës sipas skemës së re "Final 4". Nëse me herët ishte paralajmëruar një dështim i kësaj skeme, kjo gjë vërtetohet me numrin e ulët të tifozëve.

Nga Korça dhe Shkodra nuk kanë udhëtuar tifozët e dy skuadrave, teksa as ata që banojnë në Tiranë nuk e kanë 'përqafuar' ndeshjen e "Air Albania". Pasditen e 24 majit në stadium tifozët numërohen me gishtat e njërës dore.


Lajmi kryesor:

Finalja e vogël e Superligës pa interes, titullarët e Skënderbeu - Vllaznia! Tifozët braktisin skuadrat


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi kërkon që Greqia të heqë ligjin e luftës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Spahiu: Asnjë shtet në botë nuk shpëtohet nga 18 prokurorë, por nga ndryshimi sistemit

Spahiu: Asnjë shtet në botë nuk shpëtohet nga 18 prokurorë, por nga ndryshimi sistemit