Detaje nga ngjarja e rëndë në Librazhd, djali gjen nënën e vrarë në banesë dhe babain të varur në pemë

 

Detaje të reja mësohen nga ngjarje rëndë që ndodhi pasditen e sotme në fshatin Dragostunjë të Librazhdit, ku burri ka vrarë me sëpatë gruan dhe më pas ka varur veten. Report Tv mëson se fëmijët nuk kanë qenë të pranishëm në banesë. Njëri nga fëmijëtm djali 20 vjeç, kur ka shkuar në shtëpi ka gjetur nënën e vrarë në banesë dhe më pas babain e varur tek pema.


Lajmi kryesor:

Krim brenda familjes në Librazhd, burri vret gruan me sëpatë dhe më pas vetëvaret në pemë! Momenti kur djali i tronditur gjen prindërit e vdekur në banesë


M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?×

Lajmi i fundit

John

Kryeministri kroat pas vizitës në spital: Do të mbulojmë të gjitha kostot për të lënduarit