Detaje nga operacioni/ Kodi që përdornin trafikantët në Skrapar për të identifikuar kanabisin

Gazetari Arsen Rusta në studion e Report Tv ka sjellë detaje  të reja nga operacioni anti- kanabis në Skrapar. Sipas Rustës, ky grup nuk funksiononte si grupet e tjera që kishte "një kokë", por të gjithë kishin detyra të caktuara dhe fitimet ndaheshin tek të gjithë, sipas %! Ndërkohë mësohet se trafikantët, policët dhe zyrtarët përdornin kodin "rakia" për kanabisin, nisur nga fakti që Skrapari njihet për rakinë.


Lajmi kryesor:

Skrapari si Lazarati/ Pamje si thahej kanabisi në një stallë lopësh! Telefonata e policit që dekonspiroi 'Guardia di Finanza': Merre Fuatin dhe thuaji të zhdukë drogën! SPAK 23 urdhër arreste


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë