Detaje nga vrasja, 44-vjeçari i gjuajti nënës me dru dhe më pas i preu kokën me kosë bari

Detaje të reja kanë dalë  nga grupi hetimor lidhur me ngjarjen e rëndë në Buçimas të Pogradecit. 44-vjeçari për të vrarë nënë e tij, fillimisht i ka gjuajtur me dru dhe më pas ka përdorur një kosë bari për t'i prerë kokën nënës.

Gjithashtu autori ka plagë në trup përveç dëmtimit në ballë, ndërsa nuk ka treguar në polici se kush e ka goditur.


Lajmi kryesor:

Ngjarje e rëndë në Buçimas! 44-vjeçari me probleme mendore i pret kokën nënës! Autori me precedent penal: Nuk pendohem, gjaku i saj ishte me magji


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Klubet paralajmërojnë protesta! A jeni dakord me vendimin e Ligës së Futbollit për të përshkallëzuar bojkotin?×

Lajmi i fundit

John

Vrasja e Hajdarit, avokati Beqiraj: Fatmiri erdhi në Tiranë për të marrë regjistrimin e Berishës për incidentin në mitingun në Tropojë