Detaje të reja/ Identifikohet i shoqëruari për vrasjen e 'Rramanit', shok me të arrestuarit, njihet ndryshe si 'Loku i Peqinit'

Gani Çollaku është personi i shoqëruar sot për vrasjen e Emiljano Ramazanit, i cili ka lidhje shoqërore me dy personat e baba e bir të arrestuar dy ditë me parë pikërisht për vrasjen e tij. Ai njihet si konsumator i lëndëve narkotike dhëe është shoqëruar për tu marrë në pyetje pasi dyshohet se mund të ketë bashkëpunuar me ta. Çollaku njihet ndryshe si "Loku i Peqinit".


Lajmi kryesor:

Shoqërohet në polici 'Loku i Peqinit', dyshohet si bashkëpuntor në vrasjen e 'Rramanit', shok me të arrestuarit babë e bir


  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ndalohen filmat shqiptarë të prodhuar gjatë periudhës komuniste?×

Lajmi i fundit

John

Fenomeni Merkel: Arkitekte e kompromisit dhe menaxhuese e krizave