Detaji 'bombë'/ Rrëfimi i Përparim Ademit: Tentova vetëvrasjen pasi qëllova mbi të dashurat, por ja ç'ndodhi

Detaji 'bombë'/ Rrëfimi i Përparim Ademit: Tentova vetëvrasjen pasi qëllova mbi të dashurat, por ja ç'ndodhi

1609515790_1609494101perparimadeemi.jpg

Të tjera detaje të forta janë zbuluar ngjarja që ka tronditur Tiranën dhe prej ditësh po mban vëmendjen e mediave dhe shqiptarëve, atë të vrasjes së dy motrave Kristina dhe Zhaneta nga i dashuri atyre Përparim Ademi.

Në dëshminë që ka dhënë para trupës hetuese në dosjen e plotë, e siguruar nga gazetari i Report Tv Arsen Rusta, vetë Përparim Ademi ka rrëfyer se pasi ka kryer vrasjen ai ka tentuar të vrasë veten.

Ai deklaron se ka qenë i tensionua dhe ka qëlluar me breshëri në drejtim të Kristinës dhe të Zhanetës. Më pas është futur në sallon dhe është ulur në divan dhe ka vendosur automatikun mes këmbëve dhe tytën poshtë mjekrës me qëllim që të vriste veten, por ama nuk ka pasur fishekë. Më pas ka dalë nga banesa dhe është dorëzuar në polici.

Mësohet gjithashtu se Përparim Ademi e ka konfirmuar tentativën për vrasje edhe para trupës gjykuese.

 


Lajmi kryesor:

Përparim Ademi tentoi vetëvrasjen! Zbardhen mesazhet kërcënuese ndaj djalit të tij nga vëllezërit e motrave të vrara: Do vjellësh gjakun e tyre


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria skualifikohet nga Euro 2024, a ju pëlqeu loja e Kombëtares×

Lajmi i fundit

Kombëtarja/ Epilogu i një Europiani! Kush luajti më shumë dhe cili më pak, ja lojtarët me asnjë minutë në Euro 2024 te Shqipëria

Kombëtarja/ Epilogu i një Europiani! Kush luajti më shumë dhe cili më pak, ja lojtarët me asnjë minutë në Euro 2024 te Shqipëria