Detaji që nuk e kishim parë kurrë më parë në ndeshjet e kombëtares...dhurata që i pret tifozët (FOTO)

1574011548_Flamujt001.jpg

Rreth 20 mijë flamuj në çdo stol të stadiumit është kjo dhurata që i pret të gjithë tifozët që do të shohin ndeshjen Shqipëri- Francë. Siç shihet në fotot e sjella nga gazetari Antonio Çakshiri, në çdo stol ka një flamur që do krijojë padyshim një atmosferë elektrizuese që nuk e kemi parë kurrë më parë në ndeshjet e tjera të kombëtares.


Lajmi kryesor:

Ndeshja historike! Spektakël dhe emocione në 'Air Albania', 20 mijë flamuj kuqezi në stadium, 1 mijë policë garantuan siguri (FOTO+VIDEO)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A po zbatohen masat anti-COVID në zonat bregdetare?×

Lajmi i fundit

John

Trafik heroine, Ylli Ndroqi shoqërohet në Policinë Tiranë