Dhimbje në gjoks, vdes i dënuari i
burgut të 'Zaharisë', pësoi infarkt

Dhimbje në gjoks, vdes i dënuari i<br />burgut të 'Zaharisë', pësoi infarkt<br>
Një 60-vjeçar i cili vuante dënimin në burgun e Zaharisë në Krujë, ka humbur jetën sot gjatë kohës që po transportohej për në spital për shkak të një infarkti.

I plagosuri, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, ka qenë me mjekim të detyruar në burgun për persona me aftësi të kufizuara kur ka shfaqur probleme shëndetësore.

Ditën e djeshme është ai ndjerë keq për shkak të dhimbjeve në gjoks. Pavarësisht se është transportuar në drejtim të spitalit ditën e sotme, 60-vjeçari nuk ka mundur të mbijetojë dhe ka humbur jetën rrugës. Shkak për vdekjen dyshohet një infarkt në zemër.

Redaksia Online
l.q/Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Nga se shkaktohet paraliza e gjumit dhe çfarë ndodh gjatë saj

Nga se shkaktohet paraliza e gjumit dhe çfarë ndodh gjatë saj