Dhunë në familje, 33-vjeçari rreh babanë, i moshuari përfundon në spital nga dhuna

Dhunë në familje, 33-vjeçari rreh babanë, i moshuari përfundon në spital nga dhuna

Foto ilustruese

Një 33-vjeçar është arrestuar në flagrancë në qytetin e Korçës, pasi ka dhunuar fizikisht babain e tij.

Policia bën me dije se i dhunuari ndodhet i shtruar në spital duke marrë ndihmën e mjekve pasi ka lëndime të forta trupore nga dhuna e të birit. Babai i 33 vjeçarit ka marrë urdhër mbrojtjeje dhe për të është plotësuar kërkesë-padia.  Mbi 33-vjeçarin rëndon akuza “Dhuna në familje” dhe është arrestuar në flagrancë

 

Materialet i kaluan Prokurorive të Rretheve Gjyqësore Pogradec e Korçë, për veprime të mëtejshme.

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Pastruesja i vodhi paratë në shtëpi, arrestohet nga policia e Tiranës zyrtarja Alda Klosi! Akuzohet për pastrim parash

Pastruesja i vodhi paratë në shtëpi, arrestohet nga policia e Tiranës zyrtarja Alda Klosi! Akuzohet për pastrim parash