Dhunë në familje, të dehur në timon dhe pa patentë, shtatë të arrestuar në Tiranë! Një 18-vjeçare në kërkim pasi plagosi të renë me thikë

Foto ilustruese

Foto ilustruese

Policia e Tiranës ka arrestuar 7 persona të cilët akuzohen për vepra të ndryshme penale ndërsa nën hetim janë 3 të tjerë. Sakaq, një tjetër është shpallur në kërkim pasi ka goditur me thikë një person.

L.H., 35 vjeç dhe L.A., 39 vjeç janë arrestuar pasi kanë dhunuar bashkëshortet e tyre. Ndërsa 24-vjeçari me inicialet M.T., ka rënë në pranga pasi u kap i dehur në timon.

‘Rrugorja’ ka arrestuar edhe një 22-vjeçar i cili aksidentoi një 62-vjeçare me inicialet V.P., e cila ndodhet në spital ku po merr ndihmë mjekësore.

30-vjeçari S.K., është prangosur pasi u kap duke drejtuar makinën pa patentë ndërsa M.M., 50 vjeç, dhe K.Ç., 47 vjeç, për veprën penale "Drejtimi i automjeteve në mënyrë të parregullt", pasi u kapën duke drejtuar mjetet përkatëse, në gjendje të dehur.

18-vjeçarja me inicialet M.Z., është shpallur në kërkim nga policia pasi gjatë një konflikti për motive të dobëta, ka goditur me mjet prerës një 20-vjeçare, e cila është jashtë rrezikut për jetën.

Nën hetim nga policia janë E. Ll., 23 vjeç, T. L., 24 vjeç dhe G. M., 37 vjeç, pasi janë konfliktuar fizikisht me njëri-tjetrin, për motive të dobëta.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Presidenti i ri do të jetë një prej emrave të propozuar nga opozita?×

Lajmi i fundit

John

10 mln euro grante për Start Up-et për sipërmarrësit e rinj, ministrja Bilali në ‘Pa Protokoll’: Aplikimet të hapura që nga 16 maji, ja 3 kategoritë që përfitojnë