Dhunoi fizikisht të atin, arrestohet 33-vjeçari në Korçë! I moshuari dërgohet në spital

Dhunoi fizikisht të atin, arrestohet 33-vjeçari në Korçë! I moshuari dërgohet në spital

Foto ilustruese

KORÇË- Një 33-vjeçar ka rënë në pranga ditën e sotme pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj babait të tij.

Si pasojë e dhunës nga djali i tij ,babai ndodhet aktualisht në spitalin e qytetit të Korçës dhe është nën kujdesin e mjekëve. Mësohet po ashtu se ndaj babait të 33-vjeçarit, u plotësua kërkesë-padia për lëshimin e urdhrit të mbrojtjes së menjëhershme.

Djali dhunues me iniciale A.L., është arrestuar dhe akuzohet për veprën penale “Dhuna në familje.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria mbetet me një Gjykatë Apeli në Tiranë, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Ulja e  inflacionit, nuk ndryshon norma bazë e interesit! Sejko: Ekonomia tendencë rritëse, 4% në fund të 2022

Ulja e inflacionit, nuk ndryshon norma bazë e interesit! Sejko: Ekonomia tendencë rritëse, 4% në fund të 2022