Dhunoi të dashurën greke dhe e detyroi të abortonte fëmijën, ky është 27 vjeçari shqiptar (Foto+Emri)

Dhunoi të dashurën greke dhe e detyroi të abortonte fëmijën, ky është 27 vjeçari shqiptar (Foto+Emri)

1708611187_ymerhaxhiaj.PNG

Mediat greke kanë publikuar foton e 27 vjeçarit shqiptar Ymer Haxhiaj i cili ka dhunuar dhe i ka dhënë ilaçe të dashurës së tij 19 vjeçare greke për të dështuar fëmijën që mbante në bark.

Arrestimi i tij u bë i mundur në vendin e quajtur Cilivi pas denoncimit të bërë nga e reja Athina Marula.

Të rinjtë bashkëjetuan për pak kohë por më pas nisën mosmarrëveshjet mes tyre. 19 vjeçarja vendosi të largohej nga banesa dhe të jetonte me prindërit e saj.


Lajmi kryesor:

E rëndë në Greqi/ Shqiptari lidh dhe i jep me dhunë pilula aborti të dashurës greke për t’i dhënë fund shtatzënisë


B.V/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Zgjedhjet parlamentare 2025, sipas jush si duhet të votojë diaspora?×

Lajmi i fundit

Sezoni historik, Thiago Motta e mbyll me Bolognan! Pritet zyrtarizimi te Juventusi

Sezoni historik, Thiago Motta e mbyll me Bolognan! Pritet zyrtarizimi te Juventusi