Dhunuan efektivin e policisë, lihen të lirë Gjon Fufi dhe Rudolf Fufi

Dhunuan efektivin e policisë, lihen të lirë Gjon Fufi dhe Rudolf Fufi

Foto ilustruese

Gjykata e Lezhës ka dhënë masën ‘detyrim paraqitje’ për Gjon Fufin dhe Rudolf Fufin, të cilët dy ditë më parë dhunuan efektivët e policisë. Ndërsa për Nikoll Fufin (Vorfi) masa do të zhvillohet në spital.


Lajmi kryesor:

Sherri me tre të plagosur në Mamurras, Gjykata lë të lirë policin dhe dy kushërinjtë Fufi! Në burg vetëm Nikoll Fufi


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Nesër ndeshja Partizani-Tirana, ja rrugët që do të bllokohen

Nesër ndeshja Partizani-Tirana, ja rrugët që do të bllokohen