Dibër/ Gjendet e pajetë në rezervuar një 45-vjeçare

Trupi i një gruaje, rreth 45 vjeçe, është gjetur në rezervuarin e fshatit Rrenxë të Dibrës.

Identiteti i gruas nuk dihet ende dhe nuk ka as detaje në lidhje me rrethanat e vdekjes së saj, ndërsa më shumë informacione pritet të bëhen me dije në minutat në vijim.

Grupi hetimor po kryen hetimet në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e saj.

/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet