Digjet ish-godina e oficerëve në Vlorë (VIDEO)

VLORË- Një zjarr ka nisur gjatë pasdites së sotme në shtëpinë e ish-oficerëve në Vlorë. Në këtë godinë, e cila ishte e braktisur nga shteti dhe e shkatërruar, gjenin strehë 6 familje.

Siç duket nga pamjet e siguruara nga Report Tv flaka është shuar, por ende del tym nga brenda godinës.

Fatmirësisht deri në këto momente nuk është raportuar asnjë i lënduar apo viktimë. Sipas dyshimeve të para zjarri ka ardhur nga pakujdesia e banorëve të shtëpisë. Hetimet për zbulimin e rrethanave të ngjarjes vijojnë.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

'Ordinera me bilbil në gojë', klubi i Kategorisë së Parë: Arbitrat na vodhën në mes të ditës (VIDEO)

'Ordinera me bilbil në gojë', klubi i Kategorisë së Parë: Arbitrat na vodhën në mes të ditës (VIDEO)