Digjet makina e oficerit të Krimeve në Shkodër, policia: Po kërkojmë autorin (EMRI+FOTO)

Makina dhe polici Arbër Duli

SHKODËR-Në orët e para të ditës së sotme është djegur makina tip Wolkswagen e oficerit të krimeve në policinë e Shkodrës, Arbër Duli 34 vjeç.

Makina ka qenë e parkuar në lagjen “Salo Halili” kur është përfshirë nga flakët në pjesën e prapme dhe si pasojë e nxehtësisë është thyer xhami.

Policia ka nisur hetimet, ndërsa thotë se vijojnë hetimet për identifikimin e autorit duke ngritur dyshimet se zjarri ka qenë i qëllimshëm.

Makina e djegur

Arbër Duli

d.ba./G.M./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A besoni se në mars do të ketë një datë konkrete për çeljen e negociatave Shqipëri-BE?

Komento

Komente

 • Titi: 12/09/2019 15:02

  Po kti shum i ka zgjat kjo pun kshu se edhe polici edhe batakqi sikur nuk shkojn bashk te dyja o arber daje mendjen o me shtetin ome pislleqe se nuk e ke te gjat kshu opa je ba gadi per zvicerr te shokt tuj hahahaaa

  Përgjigju
 • Meri: 12/09/2019 10:05

  Shkodra eshte kthyer ne Kabul.Nuk ka as rend,as investime,as pune,vetem krim dhe show qeveritar qe zgjat 3 dit.Turp,shtet kot

  Përgjigju
 • Edi: 12/09/2019 09:58

  Ca oficer krimesh ky djal I keq ! Tan diten me kriminela e hajna rrin

  Përgjigju
 • Andi: 12/09/2019 09:38

  Bravo shoku e fitove azilin

  Përgjigju
  • Behari jam!: 12/09/2019 13:11

   Ha ha ha!! Si e gjete??!!

 • mahalla e çakejve: 12/09/2019 09:30

  Hahahahaha nga emri i lagjes kupton gjithcka...

  Përgjigju