Digjet një makinë gjatë natës në Vlorë, dyshohet e qëllimshme

Digjet një makinë gjatë natës në Vlorë, dyshohet e qëllimshme

Foto ilustruese

VLORË- Është djegur një makinë gjatë natës në Vlorë, në lagjen 24 maji. Makina ka qenë në pronësi të Agron Nikaj. Ende nuk dihen rrethanat.

Burime nga blutë e Vlorës kanë konfirmuar se është ngritur një grup hetimor për këtë ngjarje por edhe pse dyshohet si ngjarje e qëllimshme nuk ka ende nga policia një version zyrtar. Janë marrë kamerat e sigurisë në zonë ku pritet të hidhet më shume dritë rreth ngjarjes. Agron Nikaj merret me shitblerje automjetesh.

“Vlorë/Informacion paraprak-Rreth orës 04:10, në lagjen “24 maji”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur një automjet në pronësi të shtetasit A. N. ”- thuhet në njoftimin e policisë.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe për përcaktimin e shkakut të zjarrit.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Ujësjellsi: 28/01/2023 13:33

    Haha e hëngri dhe "trimi"...

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Gjykata e vulës desh shurdhoi SPAK-un

Gjykata e vulës desh shurdhoi SPAK-un