Ishte e parkuar në garazh, shkrumbohet nga flakët një makinë në Vlorë

Ishte e parkuar në garazh, shkrumbohet nga flakët një makinë në Vlorë

Foto ilustruese

Një makinë është shkrumbuar nga flakët në Vlorë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:12, në lagjen “Astane”, fshati Kotë,Vlorë, dhe është djegur plotësisht makina tip "Mercedes-Benz", në pronësi të shtetasit Klodjan Nazërit, e cila ndodhej në garazh.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Baza ajrore e NATO-s në Kuçovë, a forcohet pozita e Shqipërisë në rajon?×

Lajmi i fundit

Roland Qafoku: Opozita në duart e Ilir Metës

Roland Qafoku: Opozita në duart e Ilir Metës