POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

“Diku në plazh”, me vithet jashtë këngëtarja shqiptare ngre temperaturat në mes të Janarit

Bebe Rexha

Bebe Rexha është një nga këngëtaret më të njohura në të gjithë botën. Ylli me origjinë shqiptare po kalon disa ditë pushimesh dhe ka përfituar nga rasti për të ndarë disa momente ‘hot’ me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Bebe ka publikuar një foto ku shihet se ka kthyer vithet e ekspozuara nga kamera. E veshur me bikini këngëtarja shqiptare tregon se po shijon plazhin. “Diku në plazh,”- shkruan Rexha krahas fotos.

Foto e publikuar nga Bebe Rexha

fl.mi.
Komento