Dikur mike të ngushta, sot Kryemadhi e quan tradhtare

Elda Hoti është një nga deputetet që u betua në Kuvend një ditë më parë. Kandidatja e LSI-së mori mandatin në qarkun e Lezhës.

Monika Kryemadhi i ka shpallur tradhtarë të gjithë ata që marrin mandatet por Hoti duket se ka qenë shumë e afërt me të. Në një foto të postuar gjatë fushatës elektorale, Elda Hoti shkruante:

“Thjeshtesia qe e karakterizon Monika Kryemadhin, eshte per tu admiruar dhe marre shembull nga te gjithe ne! Fjalet jane te teperta, per kete zonje te nderuar! Faleminderit per mundesite dhe besimin qe na jepni ne te rinjve”.

Monika Kryemadhi dhe Elda Hoti
 

 • Sondazhi i ditës:

  Një ditë afat për reformën zgjedhore, a mendoni se palët politike do vendosin në favor të qytetarëve?

Komento

Komente

 • Tir: 15/03/2019 03:06

  Lartesove mbiemrin HOTI me veprimin e mencur qe bere o vajze, Bravo! Monika eshte krimi i zi i kanaleve te zeza, qe qelb te gjithe ata e ato qe i shkojne pas.

  Përgjigju
 • Ariu: 14/03/2019 21:46

  Eh moj Mona. Ne shpi ke nje bur(r) 2 leksh qe sta del dot. Ne publik zgjodhe nje lulush shalngjitur qe o pem thym. Ne parti ke mor ca zogj qe krimbi u ka ik ne drejtim te pa ditur. Tani vetem uleret e bertet se spo gjen mo dermon. Mendoje i here afriken se rrug tjeter nuk ke.

  Përgjigju
 • MonaMona: 14/03/2019 19:33

  Ti je vetem per te kenaq epshet tona o Mona Mona

  Përgjigju
 • Truni 0: 14/03/2019 18:32

  Ti lepihesh mones eshte ti thush trunit ik pirdhu se jom lopçar.

  Përgjigju
 • STELA: 14/03/2019 16:34

  Keta njerez kane ardhur te LSI-ja. Per te marr e jo per te dhene.

  Përgjigju
 • Fredi: 14/03/2019 15:18

  Shum xhuxhe kjo Mona, mu si myzeqare

  Përgjigju
 • emigrant: 14/03/2019 15:09

  nese ket moniken e vizitin ndonje psikolog une ve bast se kjo do te dal bisexuale

  Përgjigju
 • WTF: 14/03/2019 13:41

  Te adhurosh Monika Kryemadhin do te thote se nje pjese e trurit te kete ikur ne drejtim te paditur!

  Përgjigju
  • Justice: 14/03/2019 16:45

   Thjeshtesia qe karakterizon kte "zonje".....hapu dheeeeeeee...

  • $$$$$: 14/03/2019 14:41

   Shum sex eshte ber monika.. ben palester mbase .×

Lajmi i fundit

John

Shpërthim para një lokali pranë QSUT-së në Tiranë, nuk ka të lënduar