Disa ditë më parë konfirmoi lajmin për pritjen e ëmbël, aktorja e humorit ndan dhimbjen me ndjekësit: Humba të dy bebushat, jam keq psikologjikisht

Disa ditë më parë konfirmoi lajmin për pritjen e ëmbël, aktorja e humorit ndan dhimbjen me ndjekësit: Humba të dy bebushat, jam keq psikologjikisht

Delinda Disha

Aktorja e humorit Delinda Disha, tregoi për fansat dhe ndjekësit e saj ngjarjen e dhimbshme që përjetoi.

Përmes një postimi në Instastory, ajo tha se humbi binjakët e saj të cilët pritej t’i sillte në jetë pas disa muajsh. Ky lajm vjen vetëm disa ditë, pasi aktorja konfirmoi lajmin e ëmbël.

“Miq dua të ndaj me ju jo vetëm momentet e bukura, por edhe ato të vështira. Të dy bebushat humba, dy binjakët që i doja kaq shumë janë atje lart si dy engjëj, ndoshta ishte shumë ëndërr e bukur për të qenë realitet. Nuk ia dolëm dot. Jam mirë, por psikologjikisht po e kaloj shumë keq”, shkruan Delinda.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Beteja në PD për anëtarët e KZAZ, cilën listë duhet të regjistrojë KQZ?×

Lajmi i fundit

Kur ideologjia serbe, krijonte imazhin e shqiptarit armik! ‘Për Bogdanoviçin, shqiptarët ishin vegla në duart e turqve, për Samarxhiçin, ishin vegla të Selisë së Shenjtë’

Kur ideologjia serbe, krijonte imazhin e shqiptarit armik! ‘Për Bogdanoviçin, shqiptarët ishin vegla në duart e turqve, për Samarxhiçin, ishin vegla të Selisë së Shenjtë’