Disa të rinj thyejnë xhamat e Ministrisë së Brendshme, qytetarja: Mos e bëni, ne nuk jemi të dhunshëm (VIDEO)

Disa të rinj gjatë protestës të revoltuar kanë thyer xhamat e Ministrisë së Brendshme, por menjëherë ka ndërhyrë një qytetare, e cila u ka kërkuar të vetëpërmbahen pasi janë këtu kundër dhunës dhe se ato paguhen me taksat tona.

"Mos çuni, ne nuk jemi të dhunshëm. Ata paguhen me taksat tona", tha qytetarja.


Lajmi kryesor:

Mbi 4 orë protestë te Ministria e Brendshme e Kryeministria! U vihet flaka pemëve të Krishtlindjeve, sulmohen institucionet dhe shkatërrohen zbukurimet! Disa qytetarë marshim paqësor gjatë orës policore


I.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vlerësimi që ju keni për punonjësit e Policisë së Shtetit është?×

Lajmi i fundit

John

Bizneset në krizë për punonjës, eksperti: Shumë kompani i shfrytëzojnë dhe nuk i paguajnë! Problem dhe mospërputhja e nevojave të tregut të punës dhe asaj që ofrohet