Dita e tretë e protestës për të riun në Lezhë/ Të rinjtë hedhin shashka godinës së Policisë: Rama ik, drejtësi për Klodjanin (VIDEO)

Edhe Lezha është përfshirë nga protestat për vrasjen e të riut Klodjan Rasha nga efektivi i policisë. Gazetari i Report Tv, Elvis Hila raporton se ato u mblodhën në qendër të qytetit dhe me thirrjet "Rama ik" dhe "Drejtësi për Klodjanin" marshuan drejt Komisariatit të Policisë ku edhe hodhën shashka në drejtim të godinës së Policisë. Blutë po monitorojnë protestën ku iu kanë kërkuar të rinjve që të shpërndahen.


Lajmi kryesor:

(VIDEO) Mbyllet protesta e tretë për Klodjanin/ Gazi lotsjellës 'përçan' protestuesit! Policia 'merr në kontroll' situatën! Mbi 15 të shoqëruar! 2 efektivë të FNSH-së të lënduar


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të zbuluar politikanët bashkëpunëtorë të ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq