POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Ditët e fundit të shtazënisë, Almeda Abazi mesa duket ka humbur durimin (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi është në ditët e fundit të pritjes së saj të ëmbël. Ajo dhe partneri i saj, Tolgahan Sayisman, pritet të bëhen prindër për herë të parë me një djalë. Çifti ka tregua se djalit do i venë emrin Efe vogëlushit dhe patjetër do i mësojnë shqip. 

Por me sa duket ish missit nuk ka më durim të presë ardhjen e vogëlushit. Ajo ka ndarë me të gjithë një foto më barkun e rrumbullakosur, bashkangjitur së cilës ka shkruar: “9-muajsh shtatzënë, hajde tani vogëlush”.


A.P./Shqiptarja.com
Komento