Ditët e fundit të shtazënisë, Almeda Abazi mesa duket ka humbur durimin (Foto)

Ditët e fundit të shtazënisë, Almeda Abazi mesa duket ka humbur durimin (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi është në ditët e fundit të pritjes së saj të ëmbël. Ajo dhe partneri i saj, Tolgahan Sayisman, pritet të bëhen prindër për herë të parë me një djalë. Çifti ka tregua se djalit do i venë emrin Efe vogëlushit dhe patjetër do i mësojnë shqip. 

Por me sa duket ish missit nuk ka më durim të presë ardhjen e vogëlushit. Ajo ka ndarë me të gjithë një foto më barkun e rrumbullakosur, bashkangjitur së cilës ka shkruar: “9-muajsh shtatzënë, hajde tani vogëlush”.

1/2
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Mali i Zi, tuneli 30 metra në Gjykatën e Lartë dyshohet se u hap nga 4 shtetas serbë

Mali i Zi, tuneli 30 metra në Gjykatën e Lartë dyshohet se u hap nga 4 shtetas serbë