Djalë apo vajzë? Rihanna sjell në jetë fëmijën e saj të parë  

Djalë apo vajzë? Rihanna sjell në jetë fëmijën e saj të parë  

Rihanna

Këngëtarja dhe themeluesja e “Fenty Beauty” Rihanna dhe i dashuri i saj ASAP Rocky u bënë prindër për herë të parë.

Thuhet se Rihanna lindi fëmijën e saj të parë në 13 maj në Los Angeles dhe është djalë, sipas raportimit të TMZ.

Lajmin për shtatzëninë e Rihannas  u bë publik në fund të janarit pasi u shfaqën foto të këngëtares, 34-vjeçare, e cila shfaqte me krenari barkun e rrumbullakosur teksa shkonte për një shëtitje me Rocky.

Rihanna dhe i dashuri i saj ASAP Rocky

 

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

E pazakontë në Greqi! Tufa e deleve ‘pushtojnë’ serën e mbjellë me hashash dhe konsumojnë 100 kg të lëndës narkotike

E pazakontë në Greqi! Tufa e deleve ‘pushtojnë’ serën e mbjellë me hashash dhe konsumojnë 100 kg të lëndës narkotike