Djali fillon universitetin, Angelina Jolie nuk mban dot lotët (VIDEO)

Djali fillon universitetin, Angelina Jolie nuk mban dot lotët (VIDEO)

Angela  Jolie ka treguar gjithmonë një lidhje të ngushtë me fëmijët e saj. Tashmë djali i saj 18 vjeçar do të fillojë univrsitetin larg familjes dhe aktorja nuk mund ti mbante larg emocionet. Ajo është parë gati në të qarë. “Po përpiqem të mos qaj”, dëgjohet të thotë Angelina në video.

Maddox do të ndjekë studimet e larta në Korenë e Jugut në universitetin Yonsei në Seul dhe Angelina ka treguar se ai do të bëjë një jetë të thjeshtë si gjithë të tjerët në konvikt. Aktorja ka qëndruar për një ditë në Kore dhe më pas është larguar për t’u rikthyer tek fëmijët e tjerë. Ajo çfarë është vënë re nga të gjithë ka qenë mungesa e Brad Pitt, i cili nuk është përfshirë në këtë moment të rëndësishëm të djalit të tij.

/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Tepelenë/ Plagosi bashkëshorten dhe më pas veten, arrestohet në spital 42-vjeçari

Tepelenë/ Plagosi bashkëshorten dhe më pas veten, arrestohet në spital 42-vjeçari