Djali i aktorit Nicolas Cage, në kërkim nga policia! Akuzohet se ka dhunuar fizikisht nënën e tij

Djali i aktorit Nicolas Cage, në kërkim nga policia! Akuzohet se ka dhunuar fizikisht nënën e tij

Nicolas Cage dhe djali i tij

Djali i aktorit të njohur Nicolas Cage, Weston është në kërkim nga policia. Ai akuzohet se ka rrahur nënën e tij, aktoren Christina Fulton.

Ngjarja ka ndodhur më 28 prill në shtëpinë e Fulton në Los Anxhelos.

Ajo është fotografuar me një sy të nxirë dhe me disa mavijosje në fytyrë.

Pretendohet se debatet nënë-bir kanë filluar pas një grindje e cila u kthye në dhunë fizike.

Hetuesit kanë thënë se 33-vjeçari ishte larguar nga shtëpia kur mbërriti policia, ndërsa aktorja e “Snake Eyes” ka hedhur poshtë akuzat se ata janë grindur.

Në vitin 2011 Weston ka qenë i shtruar në një spital psikatrik, pas një incidenti të dhunshëm në Los Anxhelos.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Për të dy u tha njësoj: ‘Kështu njofton policia!’

Për të dy u tha njësoj: ‘Kështu njofton policia!’