'Djali i ditëlindjes', Rita Ora dedikim të ëmbël për bashkëshortin e saj

'Djali i ditëlindjes', Rita Ora dedikim të ëmbël për bashkëshortin e saj

Rita Ora dhe Taika Waititi

Martesa e Rita Orës dhe Taika Waititi-t bëri bujë të madhe në media! Bashkëshorti i saj feston ditëlindjen e tij dhe Rita i ka dedikuar një urim në InstaStory. Gjithashtu në foto ishte edhe James Cameron.

Ajo, ndau një foto të saj me Taika dhe regjisorin e Avatar, i cili mbushi 68 vjeç në të njëjtën ditë me partnerin e këngëtares. Ndërsa postoi edhe një foto tjetër vetëm të Taika Waititi-t

“Djemtë e ditëlindjes @jamescameronofficial @taikawaititi”, shkroi Rita.

Rita Ora u martua me Taika Waititi në fshehtësi të plotë, larg vëmendjes së medias. 

1/2
SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Humbja me Italinë në Euro 2024, Sylvinho: I kënaqur me paraqitjen, por jo me rezultatin! Falenderoj tifozerinë kuqezi

Humbja me Italinë në Euro 2024, Sylvinho: I kënaqur me paraqitjen, por jo me rezultatin! Falenderoj tifozerinë kuqezi