Djali i një ish-punonjësi të policisë dhe me të shkuar kriminale, kush është 31-vjeçari që u ekzekutua në Vlorë

Viktima Taulant Beqiraj (Manaj, Gjikaj)

1614781262_taulantxhika001.jpg

Viktima Tauland Beqiraj

Tauland Beqiraj (Gjikaj, Manaj) është viktima me tre mbiemra e atentatit të sotëm të ndodhur në Vlorë. Burime për Report bëjnë me dije se 31-vjeçari lëvizte i armatosur dhe iu gjet pistoletë në brez. Taulant Beqiraj ishte djali i një ish-punonjësi të policisë dhe ishte me të shkuar kriminale. 


Lajmi kryesor:

Vlorë/ Ekzekutohet 31-vjeçari, u arrestua dhe u lirua 2 herë! Hetimet për larje hesapesh të drogës dhe përplasjen e frikshme me armë të ndodhur në 2018


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rënia e rasteve me Covid-19 dhe efekti i vaksinimit, a duhet të hiqet ora policore?×

Lajmi i fundit

John

Vrasje me armë zjarri në Tiranë pas një konflikti, ndërron jetë në spital 27-vjeçari! Disa të shoqëruar (EMRI+VIDEO)