Djali i Soros pushime në Shqipëri, takohet me Ramën dhe poston foto nga Vlora: Shihni rivierën më të bukur në Evropë

Kryeministri Edi Rama dhe Aleksandër Soros

Djali i filantropit George Soros, Aleksandër Soros e ka kaluar këtë fundjavë në bregdetin e Shqipërisë së bashku me kryeministrin Edi Rama.

Vetë Aleksandër Soros ka publikuar në rrjete sociale disa foto nga Vlora ku në një prej tyre shfaqet me kryeministrin Edi Rama.

Krahas fotove Soros, u sugjeron ndjekësve të tij që të shohim pamje të rivierës shqiptare ndërsa thekson se për të ishte fantastike që u rikthye.

“Ishte fantastike që u ktheva në bregdetin e bukur shqiptar me mikun tim të mirë kryeministrin shqiptar Edi Rama. Shihni fotot e Rivierës më të bukur dhe të paprekur të Evropës!”, shkruan ai.

Be.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A e largon dot Sali Berisha nga drejtimi i PD-së Lulzim Bashën?

Komento

Komente

 • Joni: 26/07/2021 21:45

  Mire qe keta e duan njeri-tjetrin shume, po si shpjegohet qe nga dashuria e ketyre dy burrave, jemi ne qe e hame?

  Përgjigju
 • Bosi: 26/07/2021 19:44

  Ja pra që krisma ka patur (gjyqtari Ken Dhima ka pas të drejtë https://shqiptarja.com/lajm/soros-ka-pushtuar-shqiperine-rebeli-ken-dhima-del-para-vetingut-gjonaj-kerkoi-shkarkimin-ne-2018-e-shpetoi-kldja-i-kallezuar-per-pasurine )

  Përgjigju
  • Arbëri: 26/07/2021 19:55

   Ku e kan Vuçiçin sepse janë këmbë e kok bashkë këta kriminel !

 • Robjol: 26/07/2021 18:55

  Kesaj i thone q.me moj breshke q.me se me gjete voline

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Plani i ri i Izraelit është të 'zvogëlojë', jo të zgjidhë konfliktin palestinez