‘Do doja të ishe këtu’, këngëtarja Beatrix Ramosaj bën dedikimin e ndjerë për babain e saj

‘Do doja të ishe këtu’, këngëtarja Beatrix Ramosaj bën dedikimin e ndjerë për babain e saj

Këngëtarja Beatrix Ramosaj, si rrallë herë, ka publikuar një foto të babait të saj në Instagram.

Beatrix, ka treguar se i mungon dhe se do donte shumë ta kishte pranë.

“Do doja të ishe këtu babi, vërtetë na mungon shumë”, ka shkruar Beatrix.

Ajo ka folur brenda shtëpisë së Big Brother VIP për raportin me të atin, duke e përshkruar si një njeri shumë mbështetës.

Megjithatë, kwngwtarja ka shtuar se e ëma e saj Antigona e ka bërë më së miri rolin e të dyve, por shpesh i ka munguar i ati.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Tjetër JO për negociatat nga BE, mendoni se Rama ka të drejtë me gjuhën e ashpër ndaj liderëve të Brukselit?×

Lajmi i fundit

John

Të apasionuarit pas garave të driftit në sheshin 'Nënë Tereza'! 2 vëllezërit: Është adrenalinë e papërshkrueshme, duam të përfaqësojmë Shqipërinë në Europë