'Do më vrisnin nëse do prisnin kaq gjatë për një ninullë, Rihanna tregon për muzikën e re dhe si po e shijon shtatzëninë

'Do më vrisnin nëse do prisnin kaq gjatë për një ninullë, Rihanna tregon për muzikën e re dhe si po e shijon shtatzëninë

Rihanna

Rihanna, edhe pse shtatzënë, duket rrëzëlluese në tapetin e kuq. Këngëtarja 33-vjeçare mori pjesë në eventin e saj të parë publik të premten mbrëma që kur zbuloi se ajo dhe i dashuri i saj A$AP Rocky, janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Teksa po ecte në tapetin e kuq, ajo foli për ET se çfarë po i pëlqen më shumë në këtë fazë të jetës së saj.

“Po mundohem ta shijoj sa më shumë që të mundem. Dhe moda është një nga gjërat e mia të preferuara, kështu që, e dini, ne po sfidojmë çka do të thotë të jesh shtatzënë dhe nënë. I gjithë ky është një udhëtim emocionues deri tani. Unë thjesht po e marr ashtu siç vjen. Gjithmonë ka diçka të re dhe po e shijoj”, u shpreh Rihanna.

Rihanna gjithashtu u shpreh se edhe muzika e re nuk ka për të munguar nga ajo.

“Po, ju ende do të merrni muzikë nga unë,” tha ajo.

Por thjesht mos prisni asnjë ninull tani që ajo është nënë e ardhshme.

“Fansat e mi do të më vrisnin nëse do të prisnin kaq gjatë për një ninullë”.-tha ajo.

Ndërsa A$AP Rocky, gjatë një interviste për ET tha se: “Gjithçka është e re për mua. Pra, jam i emocionuar”, tha reperi.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, kur duhet të mbahen zgjedhjet per kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

Escobar flet pas takimit me Kurtin: SHBA-ja është përkrahësja më e madhe e Kosovës, shpresoj të dëgjohemi

Escobar flet pas takimit me Kurtin: SHBA-ja është përkrahësja më e madhe e Kosovës, shpresoj të dëgjohemi