‘Do të dekretoni Ramën si kryeministër nëse fiton PS?' Meta: Kësaj pyetje do t’i përgjigjem pas zgjedhjeve të 25 prillit

 

Presidenti Ilir Meta refuzoi t’i përgjigjej pyetjes nëse do të dekretojë Edi Ramën si kryeministër në rast se PS fiton, duke thënë se do të këtë përgjigje do ta japë pas 25 prillit.

 “Kësaj pyetje do t’i përgjigjem pas zgjedhjeve të 25 prillit”, tha Meta.


Lajmi kryesor:

7 ditë para zgjedhjeve, Meta: Kjo javë e fundit të jetë e qetë, mos shisni votën! Do sjell prova dhe dëshmitar se si ‘patronazhistët’ po u bëjnë presion qytetarëve


J.GJ./jsh/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përmirësimi i situatës nga COVID-19, a mendoni se duhet të lehtësohen masat kufizuese?×

Lajmi i fundit

John

Koronavirusi, shkon në mbi 650 mijë numri i vaksinimeve të kryera, Manastirliu: Vijojmë pa u ndalur drejt objektivit të 1 milion vaksinimeve