Do të intervistonin Kamala Harris, dy prezantueset amerikane rezultojnë pozitive me COVID-19, largohen me shpejtësi nga studio (VIDEO)

Një episod i pazakontë ka ndodhur gjatë një emisioni live në ABC-në amerikane, ku dy nga prezantueset në ABC në emisionin The View rezultuan pozitivë për COVID-19 dhe iu desh të largoheshin nga programi në mes të shfaqjes.

Dy spikeret e emisionit “The View” u urdhëruan nga regjia të largoheshin menjëherë nga studioja, pasi rezultuan pozitive me COVID-19, por kohë në të cilën Ana Navaro dhe Sunny Hostin do të intervistonin zv.presidenten amerikane Kamala Harris.

Të dy spikeret ishin të vaksinuara më parë, por që kjo situatë tregoi edhe njëherë se në situata të tilla të gjithë jemi vulnerabël.

 

 

  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush Kushtetuta vetëm duhet ndryshuar apo duhet një e re?

Komento

Komente

  • Iris: 27/09/2021 00:19

    Me lejoni te bej nje plotesim te lajmit:Keto vertet dolen pozitive ne mengjes,por ne darke dolen perseri negativ.Nuk jam shume e qarte se si mund te dalesh brenda disa oresh me dy rezultate te ndryshme! Besoj se vaksinen e kane bere kohe me pare,keshtu qe nuk besoj te kete te beje me koheberjen e vaksines.Mendoni sikur nje incident i tille t'i ndodhe dikujt qe i duhet te fluturoje,ose te kaloje kufirin,i mendoni pasojat?

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

PD mbledh grupin parlamentar, nesër depoziton në Kuvend projektligjin për uljen e TVSH-së, nga 20% në 6%