'Dole brodhe me makinë nëpër 'Komunë të Parisit', Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës: Fitoren ta dha Dhoma e Bardhë

'Dole brodhe me makinë nëpër 'Komunë të Parisit', Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës: Fitoren ta dha Dhoma e Bardhë

Julian Deda është përplasur me Egla Cenon në ‘post Big Brother’, duke pretenduar se fitoren ajo e mori nga Dhoma e Bardhë.

Juli tha se ajo ‘doli brodhi me makinë nëpër komunë të Parisit’ dhe rikthimi i dha famë. Egla e mohoi duke thënë se ishte të zyrat e psikologes për të kryer testet psikologjike para se të izolohej te dhoma e bardhë.

Ori: Ky BB nisi me një Ilnisë të fortë por që u zbut rrugës. Deri në pikën e dhomës së bardhë, Ilnisa ishte antagonistja dhe Egla doli në pol më pozitiv. Loja e bardhë, Egla ishte ende viktima në sensin që po sulmohej po mundohej të mbrohej sepse sulmi ishte agresiv.

Juli: Egla deri në momentin që u kërkoi vajzave që ta ndihmonin për tu futur në dyshen e gjelave, erdhi si shkëndijë për një pol të tretë. Mendoj se ato dy ditët fantazmë që nuk e dinte publiku çfarë po ndodhte me të, mori makinën dhe iku

Egla: Më kanë çuar të zyrat e psikologes dhe më futën në dhomën e bardhë.

Juli: Eglën e faktorizoi Dhomën e bardhë.

Ori: Ishte e vetmja që mësyu Tiktokun me shprehjen e saj.

Juli: Zarfi i zi u shkel me të dyja këmbët, bën bujë videon e saj dhe rikthehet, jo faktorizim…ama dhoma e bardha ta ka thënë Big Brotherin dhe thuaji faleminderit, ajo ishte gjetja që të dha ty BB. Ke dalë dy here e papreferuar.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • alma: 30/05/2024 11:40

  MRETI I FITOREVE FENOMENI I GJITHE SHQIPEVE LUIZ EJLLI.

  Përgjigju
 • sara: 30/05/2024 09:57

  o jul deda -Egla mund te mos ishte fituse po dhe ti ishe grope fafe ke treguar qe je cmitraxhi dhe djallezor me te tjeret. fitues mes ju te pesteve qe ishin vetem meritoni ishte me i miripa filtra i drejteperdrejt.

  Përgjigju
  • e drejta: 30/05/2024 14:11

   FIKS FARE

 • Sondazhi i ditës:

  Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Formacionet zyrtare/ Kontinenti 'mban frymën' për Euro 2024, titullarët e finales Spanjë - Angli

Formacionet zyrtare/ Kontinenti 'mban frymën' për Euro 2024, titullarët e finales Spanjë - Angli