Doli i dyti, aktori Vedat Bajrami injoron fitoren e Stresit në BBV! Ja se çfarë shkruan

Doli i dyti, aktori Vedat Bajrami injoron fitoren e Stresit në BBV! Ja se çfarë shkruan

Vedat Bajrami dhe Stresi

Aktori Vedat Bajrami, i cili u rendit i dyti në finalen e “Big Brother VIP Kosova”, siç duket nuk ka rënë dakord me fitoren e Stresit.

Vedati publikoi një sondazh online të Klan Kosova (theksojmë se fituesi i zgjodh me televotim, jo me sondazhe online) ku shihet se ai ka grumbulluar 40% të votave, i ndjekur nga Artani me 28%, Juliana me 16%, Stresi me 10% dhe Mbresa me 4%.

“I popullit jam dhe do mbetem gjithmonë në zemrat e tyre,” shkruan Bajrami.

Më tej, ai ripostoi edhe komente të njerëzve të tjerë, sipas të cilëve, aktori është fituesi i vërtetë i popullit.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Paqe në Leipzig, Holanda dhe Franca barazojnë 0-0! Polonia jashtë Europianit

Euro 2024/ Paqe në Leipzig, Holanda dhe Franca barazojnë 0-0! Polonia jashtë Europianit